Od początku istnienia Kancelarii stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie i wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zbudowaliśmy zespół współpracowników - specjalistów z różnych dziedzin prawa, ludzi w większości młodych, ale legitymujących się dużą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a przy tym otwartych na ciągłe zmiany prawa, jakie obecnie zachodzą i zapewne nasilą się jeszcze w związku z przystąpieniem do Unii Europejskiej.
W pracy Kancelarii łączymy mobilność, otwartość, niekonwencjonalność działania młodych współpracowników Kancelarii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym koordynującego pracę radcy prawnego. Nadto, oferujemy pomoc prawną w szerokim zakresie w języku angielskim, włoskim, francuskim i hiszpańskim.

Naszymi Klientami są zarówno mali przedsiębiorcy, jak i duże spółki i holdingi, reprezentujący różne branże. Świadczymy na ich rzecz kompleksową obsługę prawną i pomagamy im zarówno w sprawach bieżących (umowy handlowe, spory pracownicze, dochodzenie należności), jak i w skomplikowanych projektach, związanych z prywatyzacją, postępowaniem naprawczym, wprowadzaniem akcji do obrotu giełdowego, fuzjami i przejęciami przedsiębiorstw.

Działalność Kancelarii oraz zatrudnionych w niej osób ubezpieczona jest w zakresie odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym PZU S.A. do kwoty 100.000,- euro.

 
tel.:    (032) 202 51 61
email: kancelaria@kancelariaverbis.pl